BAZ-TAS BAZALT MADENCILIK

Tarih boyunca mermer ve dogal tas güzelligi, inceligi ve zarafeti insanlara kanitlamak ve sunmak amaciyla sürekli olarak kullanim alani bulmustur. Mermer ve dogal tas güzelligi sadece sembolik olarak degil ayni zamanda tarih boyunca güzelligi insanlara kültürel olarak da sunulabilme imkânina sahip olmustur.

Dünyadaki teknolojik ve bilimsel gelismeler insanlarda çevre bilinciyle birlikte, daha sakin ve dogal ortamlarda yasama arzusunu ve özlemini dogurmaktadir.

Türkiye dünyada dogal tas ve mermer üretiminde en eskilerden biri olarak yer almistir. Bilinen dogal tas ve mermer rezervinin yüzde 40'ina sahiptir.

Türkiye mermer ve dogal tas üretiminde 300 den fazla çesit mermer ve dogal tasla ve çesitli renk ve her desen ve tas sanat koleksiyonundaki repliki zegarków artisla ile su anda dünya dogal tas ve mermer ticaretinin lideri olma yolundadir.

Baz-Tas Bazalt End. Ham. Mad. San. ve Tic. Ltd. Sti. deneyimli ve profesyonel kadrosuyla mermer ve dogaltas sektöründe ünlü " Türk Bazalti" ile yer almistir. Bazalt ocaklari, andezit ocaklari ve yeni açilacak pomza ocagi ile beraber sektörde önemli bir konuma sahiptir.

KALITE1

KALITE2

ANALIZ1

ANALIZ2

Kalite belgelerimiz ve analiz raporlarimiz dünyaca taninmis ve kabul görmüs kurumlar tarafindan imzalidir.

...